Variņu Tautas namā 27. maijā, no plkst. 10 līdz 14 norisināsies Smiltenes novada iedzīvotāju padomju seminārs, aģentūru LETA informēja pašvaldības Komunikācijas nodaļas vadītāja Marita Mūze.
Pasākums būs kā satikšanās vieta vietējiem līderiem un ikvienam novadniekam ar pašvaldības vadību, lai stiprinātu dialogu un sadarbību problēmu risināšanā un novada attīstībā.
Valmieras novada fonds un Vidzemes pilsonisko kompetenču centrs sadarbībā ar Smiltenes novada pašvaldību organizē semināru, lai kopā diskutētu, kā padarīt Smiltenes novadu labāku.
Seminārs notiek programmā “Drošas kopienas” ietvaros.
Lai diskusijas būtu produktīvas, semināra pirmajā daļā ar pieredzes stāstiem dalīsies jomas eksperti. Vidzemes pilsonisko kompetenču centra projektu vadītāja· Undīne Blumberga-Šakuna dalīsies ar stāstiem par to, ko var paveikt saliedēta kopiena, kad tā apvienojas kopīgam mērķim.
Smiltenes novada pašvaldības izpilddirektora vietnieks Edgars Roslovs, pastāstīs par iedzīvotāju padomju funkcijām, paveiktajiem darbiem un nākotnes redzējumu.
Jaunatnes lietu speciāliste Amanda Krišjāne skaidros, kā iesaistīt jauniešus padomju un kopienu aktivitātēs, Smiltenes novada Kultūras centra vadītāja Inese Priedīte palīdzēs saprast kultūras pasākumu plānošanas procesus un to, kā veidot veiksmīgu savstarpējo sadarbību.
Seminārs noslēgsies ar diskusiju “Kā kopā padarīt Smiltenes novadu labāku?”. Katram dalībniekam būs iespēja piedāvāt savu ideju vai priekšlikumu turpmākai sadarbībai.
Uz semināru ir aicināti Smiltenes novada iedzīvotāju padomju pārstāvji, kā arī ikviens, kuram rūp savas dzīvesvietas un Smiltenes novada kopējā attīstība. Pieteikšanās semināram nav nepieciešama.



