Sports

Handbola virslīgā tiek aizvadīta finālsērijas trešā spēle

leta

Šodien Dobelē “SynotTip” Latvijas handbola virslīgas finālsērijas trešajā spēlē Dobeles “Tenax” mājās uzņems “Armijas sporta kluba”/”Murjāņu sporta ģimnāzijas” (ASK/MSĢ) komandu.

Mačs Dobeles Sporta centrā sāksies plkst. 16 un tiešraidē to varēs vērot Latvijas Handbola federācijas (LHF) “YouTube” kanālā.

Pirmajā spēlē pērnā gada čempione ASK/MSĢ viesos uzvarēja ar rezultātu 35:24 un sērijā līdz trīs uzvarām panāca 1-0, bet otrajā mačā pēc neizšķirta pamatlaikā dobelnieki bija pārāki pēcspēles metienos un guva virsroku ar 33:32.

Ceturtā spēle notiks nākamajā svētdienā Rīgā.

Tikmēr bronzas sērijā Ogre ar 2-0 uzveica ASK/MSĢ otro komandu.

Pusfinālu sērijās “Tenax” ar 2-1 uzvarēja “Ogri”, bet ASK/MSĢ ar 2-0 pārspēja kluba otro komandu ASK/MSĢ-2.

Iepriekšējā sezonā MSĢ pārtrauca dobelnieku dominanci.

Aktuālās ziņas

Back to top button