“Goda ģimenes” apliecību īpašnieki vilcienos un reģionālajos autobusos varēs braukt bez maksas
leta
Latvijas Neatkarības atjaunošanas dienā “Goda ģimenes” apliecību īpašnieki visos vilcienu maršrutos un reģionālajos autobusos varēs braukt bez maksas, aģentūru LETA informēja Autotransporta direkcijas (ATD) pārstāvji.
Lai saņemtu biļeti, būs nepieciešams uzrādīt derīgu apliecību “Goda ģimene” kopā ar personu apliecinošu dokumentu, skolēna vai studenta apliecību.
Visiem minētajiem dokumentiem pasažieriem jābūt līdzi ne tikai biļetes iegādes brīdī, bet arī visa brauciena laikā.
Bezmaksas braucieni reģionālajā sabiedriskajā transportā “Goda ģimenes” apliecību īpašniekiem ir valsts svētkos trīs reizes gadā – 4. maijā, 11. un 18. novembrī.
ATD ir vienotas valsts politikas realizētāja starptautisko pārvadājumu jomā, autotransporta komercpārvadājumu uzņēmējdarbības licencēšanā, kā arī sabiedriskā transporta plānošanā.



