Sports

Dobeles “Tenax” handbolisti atgriežas Latvijas čempionu tronī

leta

Dobeles “Tenax” komanda sestdien ar uzvaru izšķirošajā spēlē izcīnīja “SynotTip” Latvijas handbola virslīgas čempiontitulu, paveicot to 11. reizi vēsturē.

Finālsērijas piektajā spēlē dobelnieki mājās ar rezultātu 34:29 (18:16) pārspēja “Armijas sporta kluba”/”Murjāņu sporta ģimnāzijas” (ASK/MSĢ) handbolistus un sērijā līdz trīs uzvarām panāca 3-2.

Uzvarētājiem desmit vārtus guva Nils Kreicbergs un astoņus precīzus metienus pievienoja Ņikita Pančenko. Pretiniekiem lielu daļu no vārtiem – 15 – guva Valdis Kalniņš, bet septiņas reizes dobelniekus pārspēja Kristers Rihards Ozols.

Pirmajā spēlē pērnā gada čempione ASK/MSĢ viesos uzvarēja ar rezultātu 35:24, bet otrajā mačā pēc neizšķirta pamatlaikā dobelnieki bija pārāki pēcspēles metienos un guva virsroku ar 33:32. Trešajā cīņā “Tenax” guva panākumu ar 35:24, taču ceturtajā spēlē ASK/MSĢ uzvarēja ar 26:21.

Tikmēr bronzas sērijā Ogre ar 2-0 uzveica ASK/MSĢ otro komandu.

Pusfinālu sērijās “Tenax” ar 2-1 uzvarēja “Ogri”, bet ASK/MSĢ ar 2-0 pārspēja kluba otro komandu ASK/MSĢ-2.

Iepriekšējā sezonā MSĢ pārtrauca dobelnieku dominanci.

Aktuālās ziņas

Back to top button